Firma METAL Styl posiada ponad 40-letnią tradycję przechodzącą z pokolenia na pokolenie. Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją wykonania zlecenia na najwyższym poziomie. Proponujemy Państwu kompleksową usługę od projektu do montażu. Wyroby nasze wyróżniają się jakością, estetyką oraz niepowtarzalnym wzornictwem. W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie wyrobami kowalstwa artystycznego oraz nowoczesnego, co wpływa na dynamiczny rozwój naszej firmy. Kowalstwo Artystyczne to rzemiosło, które pozwala uzyskać potrzebne, a także funkcjonalne wyroby o oryginalnym i niepowtarzalnym wyglądzie. Prace nasze wykonujemy według własnych wzorów, jak również z propozycji klienta, czy też projektantów oraz architektów.

Stosowane przez nas zabezpieczenia antykorozyjne, ocynk ogniowy oraz malowanie wysokiej jakości farbami w dowolnym kolorze palety RAL, a także malowanie proszkowe gwarantują długotrwałe zabezpieczenie oraz estetyczny wygląd przez wiele lat. Dzięki wysokiej jakości wyroby nasze cieszą się uznaniem również poza granicami Polski, w takich krajach jak Niemcy, USA, Belgia, Włochy, Słowenia, Szwecja, Norwegia.

Kowalstwo artystyczne – rzemiosło czy sztuka? Wszystkie przedmioty, czy to ogrodzenia, poręcze, czy balustrady kute, muszą być wykonane zgodnie z zasadami rzemiosła. Jednakże, bez wyobraźni i wizji artystycznej, każdy twór będzie tylko kawałkiem metalu. Dlatego poza profesjonalizmem opartym na wieloletnim doświadczeniu naszą pracę cechuje pomysłowość i dbałość o najdrobniejszy szczegół, by każdy nasz wyrób był oryginalny, piękny i wykonany ze smakiem. Kowalstwo artystyczne to nasza praca, ale przede wszystkim wielka pasja, którą nieustannie rozwijamy. Podejmujemy się trudnych, ambitnych zleceń starając się zadowolić najbardziej wyszukane gusta klientów. Poręcze, balustrady, ogrodzenia kute, ogrodzenia nowoczesne, schody – pięknie udekorują Twój dom. Nasze wyroby podnoszą standard otoczenia. Wszystko, co tworzymy, wyróżnia się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością oraz efektownym wykonaniem. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju balustrady, ogrodzenia i poręcze kute. Z nasza pomocą Twój dom nabierze niepowtarzalnego uroku. Ogrodzenia nowoczesne są alternatywą dla tych, którzy nie lubią tego, co zwykłe, powszechne. Takie ogrodzenia idealnie pasują do designerskich obiektów. Ponadto są nie tylko piękne, ale i trwałe. Sprawdź sam!